Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Contact
nn: Kontakt

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: Info
nn: Informasjon

en: Error reporting
nn: Rapportering av feil
