Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Processors
sl: Procesorji

en: Info
sl: Podatki

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah

en: User registration settings
sl: Nastavitve registracije uporabnikov
