Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Error reporting
eo: Raportoj pri eraroj

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: User registration settings
eo: Registriĝaj agordoj de uzanto

en: Administrators only
eo: nur administrantoj

en: Visitors, but administrator approval is required
eo: vizitantoj sed administrantoj devas akcepti
