Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Component
et: Komponent

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Contact
et: Kontakt

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Processors
et: Protsessorid

en: Option
et: Valik

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: or
et: või

en: Devel
et: Arendus

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: Visitors
et: Külastajad

en: User registration settings
et: Kasutaja registreerimise seaded

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: Visitors, but administrator approval is required
et: Külastajad, kuid vajalik on administraatori kinnitus

en: Aggregate and compress CSS files.
et: CSS failide agregeerimine ja pakkimine.
