Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Component
pl: Komponent

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Contact
pl: Kontakt

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Processors
pl: Procesory

en: Option
pl: Opcja

en: API key
pl: Klucz API

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Info
pl: Informacja

en: or
pl: lub

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach

en: Devel generate
pl: Devel generowanie

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: User registration settings
pl: Ustawienia tworzenia kont użytkowników

en: Administrators only
pl: Tylko administratorzy

en: Visitors, but administrator approval is required
pl: Odwiedzający, ale wymagane jest zatwierdzenie konta przez administratora

en: Aggregate and compress CSS files.
pl: Scal i skompresuj pliki CSS.
