Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Component
vi: Thành phần

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Error
vi: Lỗi

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Update status
vi: Tình trạng cập nhật

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Details
vi: Chi tiết

en: Processors
vi: Bộ xử lí

en: Option
vi: Tùy chọn

en: API key
vi: khóa API

en: Info
vi: Thông tin

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Error reporting
vi: Báo cáo lỗi

en: Visitors
vi: Khách tham quan

en: User registration settings
vi: Cài đặt đăng ký người dùng

en: Administrators only
vi: Chỉ dành cho quản trị viên

en: Visitors, but administrator approval is required
vi: Khách tham quan, nhưng phải được quản trị viên kiểm duyệt

en: Aggregate and compress CSS files.
vi: Tổng hợp và nén các tập tin CSS.
