Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configure
ast: Configurar

en: Error
ast: Fallu

en: Contact
ast: Contautu

en: Update status
ast: Estáu de l'anovación

en: Severity
ast: Severidá

en: Details
ast: Detalles

en: Processors
ast: Procesadores
