Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Component
da: Komponent

en: Configure
da: Konfigurér

en: Error
da: Fejl

en: Contact
da: Kontakt

en: Update status
da: Opdateringsstatus

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Details
da: Detaljer

en: Processors
da: Behandlere

en: Option
da: Valgmulighed

en: API key
da: API-nøgle

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: or
da: eller

en: Devel
da: Udvikling

en: Error reporting
da: Fejlrapportering

en: Devel node access
da: Devel Node Access

en: Devel generate
da: Devel Generate

en: Internal
da: Internt

en: Visitors
da: Besøgende

en: User registration settings
da: Nye brugere

en: Administrators only
da: Kun administratorer

en: Visitors, but administrator approval is required
da: Besøgende, men administratorgodkendelse er nødvendig

en: Aggregate and compress CSS files.
da: Saml og komprimér CSS-filer.
