Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Component
he: רכיב

en: Configure
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: Processors
he: מעבדים

en: Option
he: אפשרות

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Info
he: מידע

en: or
he: או

en: Plugin
he: פלאגין

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: Devel node access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: Visitors
he: גולשים

en: User registration settings
he: הגדרות הצטרפות

en: Administrators only
he: מנהל בלבד

en: Visitors, but administrator approval is required
he: גולשים, אך נדרש אישור מנהל

en: Aggregate and compress CSS files.
he: איחוד ודחיסה של קבצי CSS.
