Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Component
cs: Komponenta

en: Configure
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Contact
cs: Kontakt

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Details
cs: Detaily

en: Processors
cs: Procesory

en: Option
cs: Možnost

en: or
cs: nebo

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: User registration settings
cs: Nastavení registrace uživatelů

en: Administrators only
cs: Pouze administrátoři

en: Visitors, but administrator approval is required
cs: Návštěvníci, ale vyžaduje schválení admistrátorem

en: Aggregate and compress CSS files.
cs: Seskupit a komprimovat CSS soubory.
