Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Details
ka: დეტალები

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Info
ka: ინფო

en: Cron
ka: კრონი

en: Plugin
ka: ჩანართი
