Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Contact
mr: संपर्क
