Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत

en: Info
ne: जानकारी

en: User registration settings
ne: प्रयोगकर्ता दर्तासम्बन्धि निर्धारणहरू
