Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Details
ps: سپړنې

en: Info
ps: مالومات

en: or
ps: او

en: Plugin
ps: لګون

en: Visitors
ps: ليدونکي
