Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Component
uk: Компонент

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Error
uk: Помилка

en: Contact
uk: Контакт

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Details
uk: Подробиці

en: Processors
uk: Обробники

en: Option
uk: Параметр

en: API key
uk: Ключ API

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Info
uk: Інформація

en: or
uk: або

en: Cron
uk: Крон

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: User registration settings
uk: Налаштування реєстрації користувача

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Visitors, but administrator approval is required
uk: Відвідувачі, але потрібне схвалення адміністратора

en: Aggregate and compress CSS files.
uk: Об'єднувати і стискати файли CSS.
