Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Component
el: Συστατικό

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Processors
el: Επεξεργαστές

en: Option
el: Επιλογή

en: Info
el: Πληροφορίες

en: or
el: ή

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Error reporting
el: Αναφορά σφαλμάτων

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: User registration settings
el: Ρυθμίσεις εγγραφής χρηστών

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο

en: Visitors, but administrator approval is required
el: Επισκέπτες, αλλά απαιτείται έγκριση από τον διαχειριστή

en: Aggregate and compress CSS files.
el: Συνάθροιση και συμπίεση των αρχείων CSS.
