Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Error
hy: Սխալ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: Info
hy: Ինֆո
