Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Error reporting
sq: Raportimi i gabimeve

en: User registration settings
sq: Rregullimet e regjistrimit të përdoruesit
