Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Contact
bs: Kontakt

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: Details
bs: Detalji

en: Error reporting
bs: Prijava grešaka
