Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Update status
kk: Статусты жанарту

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Cron
kk: Хронометр

en: Error reporting
kk: Қате туралы хабарлау

en: User registration settings
kk: Қолданушы тіркеу баптаулары
