Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Error
km: កំហុស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Processors
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរ​ការ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Error reporting
km: រាយការណ៍​កំហុស

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: User registration settings
km: ការ​កំណត់​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​របស់​អ្នកប្រើ

en: Administrators only
km: តែ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប៉ុណ្ណោះ

en: Visitors, but administrator approval is required
km: អ្នក​ទស្សនា​ ប៉ុន្តែ​ទាម​ទារ​ការ​អនុម័ត​ពី​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​

en: Aggregate and compress CSS files.
km: ប្រមូលផ្ដុំ និង​បង្ហាប់​ឯកសារ CSS ។
