Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Info
ml: വിവരം
