Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Summary
id: Ringkasan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Custom
id: Tersuai

en: Text color
id: Warna teks

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
