Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Master
fa: مدیر
