Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
