Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publish status
th: สถานะการเผยแพร่
