Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
