Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Text color
ro: Culoare text

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST

en: Publish status
ro: Publicați statusul
