Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
