Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Integer
eo: Entjero

en: Boolean
eo: Bulea valoro
