Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Price
cs: Cena

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Product
cs: Produkt

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Variations
cs: Varianty

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: variations
cs: varianty

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
