Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Product
ar: المنتج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
