Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Integer
eu: Osokoa

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
