Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
