Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան
