Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
