Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
