Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Boolean
lt: Loginis
