Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
