Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
