Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Background
fi: Tausta

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Product
fi: Tuote

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Langcode
fi: Kielikoodi

en: Order item
fi: Tilausrivi
