Product Choice (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add term
fi: Lisää termi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Term
fi: Termi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: No terms available.
fi: Yhtään termiä ei ole saatavilla.

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: List terms
fi: Listaa termit

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: No preview
fi: Ei esikatselua

en: No defined styles
fi: Ei määriteltyjä tyylejä

en: Preview image style: @style
fi: Esikatsele kuvatyyliä: @style
