Product Choice (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Output format
sr: Излазни формат
