Product Choice (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
