Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Modules
be: Модулі

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Database
be: База дадзеных

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: Permissions
be: Правы

en: Testing
be: Тэставанне

en: About
be: Аб

en: Content language
be: Мова змесціва

en: Status report
be: Сістэмны статус

en: Top 'page not found' errors
be: Памылкі 'Старонка ня знойдзена'

en: Logs and records system events to syslog.
be: Запісы сістэмных падзей у сістэмным журнале.

en: Content translation
be: Пераклад змесціва

en: Logging and errors
be: Рэгістрацыя і памылкі

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Available translation updates
be: Даступныя абнаўленні перакладаў
