Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Site information
ku: زانیاریی ماڵپەڕ

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Status report
ku: ڕاپۆرتی ڕەوش

en: Content translation
ku: وەگێڕانی ناوەڕۆک

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
