Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Appearance
ne: रूप

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा

en: Status report
ne: स्थिति रिपोर्ट

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद
