Production Checklist (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Views
ps: ليدنې

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Performance
ps: كارېدون

en: Caching
ps: پټيادوي

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه
