Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Site information
bn: সাইট-সম্পর্কিত তথ্য

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Logging and errors
bn: লগ করা এবং ত্রুটি

en: Regional and language
bn: অঞ্চল এবং ভাষা
