Production Checklist (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Input format
bs: Format unosa

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Logs and records system events to syslog.
bs: Bilježi i upisuje sistemske događaje u syslog.

en: Content translation
bs: Prevod sadržaja
